Oznámení pro klienty AXA


Vážení klienti,

vítejte v UNIQA! 

15. října 2020 skupina UNIQA Insurance Group dokončila akvizici společností AXA v České republice, na Slovensku a v Polsku. Společnosti AXA v těchto zemích postupně přejdou pod značku UNIQA.

Chceme Vás ubezpečit, že začlenění společností AXA do skupiny UNIQA pro Vás neznamená žádnou změnu a z Vaší strany není třeba podnikat žádné kroky.

Od 15. 1. 2021 se už pod značkou UNIQA staráme i o AXA-smlouvy doplňkového penzijního spoření, penzijního připojištění a AXA-smlouvy o investicích do podílových fondů a investičních programů. 

Seznamte se, prosím, s následujícími informacemi.

Od 15. 1. 2021 se mění identifikační a kontaktní údaje AXA společností, následovně:

AXA penzijní společnost a.s. se mění na UNIQA penzijní společnost a.s.
AXA investiční společnost a.s. se mění na UNIQA investiční společnost, a.s.

AXA pojišťovna a.s. a AXA životní pojišťovna a.s. budou i nadále vystupovat pod svými obchodními jmény až do sloučení s UNIQA pojišťovnou, a.s., které nastane v průběhu roku 2021 a budeme Vás o něm řádně a včas informovat.

Seznamte se, prosím, s následujícími informacemi.

Od 15. 1. 2021 se mění kontaktní údaje společností AXA pojišťovna a.s, a AXA životní pojišťovna a.s., následovně:

AXA pojišťovna a.s. – změna kontaktních údajů
AXA životní pojišťovna a.s. – změna kontaktních údajů

V těchto dnech dokončujeme také změnu označení obchodních míst AXA na UNIQA. Chceme Vás ujistit, že začlenění společností AXA pod značku UNIQA nepředstavuje žádnou změnu pro obsluhu klientů. Klienti AXA mohou na všech stávajících obchodních místech i nadále využívat produkty a služby tak, jak byli zvyklí.

Seznam všech obchodních míst AXA naleznete zde

V průběhu druhé poloviny roku 2021 budou klienti AXA moci pro vyřízení svých požadavků využívat také síť již existujících poboček společnosti UNIQA. 

Výše uvedené změny se nijak nedotýkají současných klientu společnosti UNIQA pojišťovna, a.s.

Dlouholeté zkušenosti obou značek s působením na našich trzích jsou zárukou, že budeme společně pod značkou UNIQA poskytovat produkty a služby té nejvyšší kvality.

Vaše UNIQA

Finanční skupina AXA Česká republika a AXA Slovensko se stala součástí skupiny UNIQA Insurance Group


Dlouhodobé zkušenosti obou značek s působením na našich trzích jsou zárukou, že Vám pod značkou UNIQA budeme i nadále poskytovat produkty a služby té nejvyšší úrovně a splníme všechny Vaše nároky a požadavky.

 

 

 • Komplexní finanční zabezpečení 

  Odteď najdete pod značkou UNIQA široké portfolio produktů a služeb životního pojištění, pojištění majetku, podnikání a odpovědnosti, cestovního pojištění, spoření na důchod a investiční fondů.
 • Profesionální poradenství

  Poraďte se v oblasti Vašeho finančního zabezpečení s jedním z našich více než 1.800 školených profesionálních finančních poradců.
 • Silná a stabilní značka

  UNIQA je přední evropská pojišťovací skupina. Spojením se značkou AXA vznikne jedna z největších a nejsilnějších finančních společností na trzích v Česku a na Slovensku.
 • Rozsáhlá síť poboček

  Své finanční potřeby budete moct konzultovat a vyřešit v síti více než 300 poboček.

Průběh fúze  

Více informací

Otázky a odpovědi

Více informací

Pro média

Více informací

Další otázky z oblasti začlenění


V případě dalších otázek týkajících se začlenění společností AXA do skupiny UNIQA se na nás s důvěrou obraťte na telefonním čísle 488 125 125 nebo e-mailem na info@uniqa.cz.